Loading...

TAKIM

SEMİH YALMAN

SEMİH YALMAN

Yerli yabancı birçok büyük kurumda, değişik coğrafyalarda üst düzey yöneticilik yaptı. Yaşam amacı hayata layık olmak, sebebi dürtmek, işlevi fikrin yayılmasına hizmet etmek, yöntemi ise ayna tutmak. Kalıpların dışında var olmak ve aslında hissettiği gibi yaşamak... "Yaşamın hakkını vermek bu kadar zor olmamalı" diyor ve hayatı kalbiyle görüyor.

EZGİ UTAN

Koç Üniversitesi İşletme Bölümü 2012 mezunu. Semih Yalman'ın hem eski öğrencisi hem de eski araştırma asistanı. Bir süre Şanghay'da yaşadıktan sonra İstanbul'a döndü ve Dreamstalk için kolları sıvadı. Düzenin sıradan bir parçası olmayı reddedip, yaptığı işlerle insanlara dokunarak topluma gerçek bir fayda sağlamayı hedefliyor. Bunların yanında başarılı bir snowboarder olan Ezgi, yoga yapıyor ve seyahat etmeye bayılıyor.

EZGİ UTAN
KEVIN SEZER

KEVIN SEZER

New Hampshire, Manchester doğumlu Kevin şuanda İstanbul’da yaşıyor. Koç Üniversitesi İşletme Bölümünden 2015 yılında mezun olmakla birlikte, UCLA ve LSE üniversitelerinde birer dönemini geçirdi. En son Viyana Ekonomi ve İşletme Üniversitesi’nde de değişim öğrencisi olarak okuduktan sonra Dreamstalk’taki görevlerine kaldığı yerden devam etmek için döndü. Semih Yalman’ın eski öğrencisi ve ders asistanı olan Kevin’ın yolculuğu Dreamstalk “hayal bulutu” sahnesine çıkarak başladı. Herkes gibi sahneye çıkıp hayalini paylaştıktan sonra, başkalarına yardım edebilmenin daha büyük bir tecrübe olduğunu fark ederek Dreamstalk ekibine katıldı. En büyük aşklarından biri olan basketbolu 14 senedir lisanslı olarak yapmakla birlikte, her türlü sporda da başarılarını göstermeye devam ediyor.

NAZLI BOLAK

Amerika’da Iowa eyaletinde yer alan Coe College üniversitesinden Aralık 2009’da psikoloji dalında kriminoloji bölümünden mezun oldu. 2010-2012 yılları arasında Türkiye’nin ilk ekonomi kanalı CNBC-e’de ekonomi muhabirliği yaptıktan sonra, Amerikan şirketi International Management Group’un (IMG) Türkiye’deki ofisinde 2013-2016 yıllarında medya projeler yöneticiliği görevini gerçekleştirdi. Medya ve iletişim sektöründe yaklaşık 6 sene yer aldıktan sonra, Dreamstalk ekibine katıldı. Boş vakitlerinde yüzme, binicilik, kayak ve müzikle ilgileniyor.

NAZLI BOLAK
MİNE SOYUER

MİNE SOYUER

İşletme mühendisi, finansçı, stratejist, perakendeci, proje yöneticisi, danışman, eğitmen, cafe işletmecisi, marka yaratıcısı ve kadın girişimci kimlikleri ile 35 yılda farklı işler yaptı, farklı deneyimler yaşadı, farklı yetkinlikler kazandı. Yaşarken öğrenmek, paylaşarak deneyimlemek, farkındalığı yaratmak, hayallerin peşinden gitmek yaşam felsefesi olan Mine evli ve 2 çocuk annesi.

HAYAL ORTAKLARI

Copyright © 2013 Dreams A.Ş. Tüm hakları saklıdır.